GRANINI

Avasta granini

Kaubamärk, millele võib loota

Millal iganes näete granini logoga toodet, võite olla kindel, et see on valmistatud kõigi meie töötajate ning tarnijate teadmiste ja pühendumusega, et see vastaks kõrgeimatele kvaliteedistandarditele.

Iga lohuke meie äratuntavatel pudelitel sümboliseerib põhjuseid, miks nii paljud inimesed eelistavad granini brändi teistele kaubamärkidele. Allpool on toodud neli peamist põhimõtet, mis on aluseks granini parimate puuviljade lubadusele:

Ainult parim

Mitte iga puuvili ei muuda mahla just granini mahlaks. Tutvuge meie rangete valikustandarditega.

Puuvilju on väga erinevaid. Mõnda on hea vaadata, teist on hea süüa, kuid ainult väike osa puuviljadest annab täiuslikku mahla: maitsvad virsikud Hispaaniast, Itaaliast või Kreekast, siledad Cayenne’i ananassid Taist, roosa greip Lõuna-Aafrikast või Williams Christi pirn, kui nimetada ainult mõnda. Just selliseid puuvilju valimegi granini jaoks.

Me ei osta kunagi odavaid puuvilju kiirturgudelt, vaid hangime puuvilju oma mahlade jaoks ainult usaldusväärsetelt partneritelt, kellest paljudega on meil pikaajalised suhted. Lisaks oleme kõiki neid regulaarselt auditeerinud sõltumatutes kvaliteediinstituutides. Kontrollime põhjalikult iga saaki, et tagada meie kõrged kvaliteedistandardid. Alles siis, kui puuviljapartii on läbinud meie rangete sensoorsete, koostisosade ja mikrobioloogiliste testide täieliku komplekti, võib seda nimetada „granini viljaks“.

Uuenduslik kvaliteet

Meie mahlades on rohkemat kui vaid parim kvaliteet

granini investeerime nii kvaliteedilt silmapaistvatesse toorainetesse kui ideedesse ja tehnoloogiasse, et neis parim välja tuua. Olles keskendunud puuviljadele, püüdlusele parandada iga toote kvaliteeti ning otsustavusele ja suutlikkusele tegeleda alusuuringutega, oleme alati näinud end tehnoloogia arengu eesliinil, mis meie arvates on ainus viis tippkvaliteedi tagamiseks pikas perspektiivis.

Detailidele tähelepanu pööramine

Juba 1950-ndatel töötasime välja uued meetodid puuviljade õrnaks töötlemiseks ja mahla tootmiseks. 1960-ndate alguses saime me Brasiilias apelsinide kasvatamise teerajajaks, aidates riigil muuta puuviljad üheks oma olulisemaks ekspordikaubaks. 1970-ndatel saime liidriteks puuviljamahlades vitamiinide säilitamisel.

Vastutustundlik käitumine

granini oli esimene puuviljamahl Saksamaal, mida hakati müüma kergetes ja keskkonnasõbralikes PET-pudelites, mis olid juba varakult valmistatud spetsiaalsetest mitmekihilistest laminaatidest, et kaitsta mahlade maitset ja väärtuslikku toorainet. Tänapäeval kasutatakse neid kõikjal, kus müüakse granini tooteid. Viimastel aastatel oleme saanud külma aseptilise täitmise – meetodi, mis hoolitseb mahla eest eriti hoolikalt – teerajajateks. See on üks paljudest meie kasutatavatest tehnoloogiatest ning see võimaldab puuvilja viljaliha ülitäpset töötlemist, mille tulemuseks on uudne mahl, millel on mahedam ja rikkalikum maitse.

Millal iganes leiutatakse mõni kvaliteeti parandav leiutis, võite kindel olla, et granini on esimeste seas, kes selle omaks võtab.