JÄTKUSUUTLIKKUS

granini kohustusi

JÄTKUSUUTLIKKUS

Kvaliteetsed puuviljad on iga Eckes-Granini toote aluseks. Kuid loodusvarad on praegu suuremas ohus kui kunagi varem. Oma meetmetega jätkusuutlikult toodetava mahla, kliimakaitse ja jäätmete vähendamise valdkonnas püüame parimal võimalikul viisil optimeerida mahlatootmise keskkonnamõjusid.

Planeet ja Keskkond

Säästev mahl

Hiljemalt 2030. aastaks plaanime saavutada selle, et toodame kogu oma tootevalikut 100% jätkusuutlikult kasvatatud ja töödeldud puuviljadest. Orgaaniliste mahlade segmendis pakume juba mitmeid kaubamärke, milles kasutatakse vaid jätkusuutlikult kasvatatud puuvilju. See tähendab, et apelsinikasvatused, kust puuviljad pärinevad, vastavad dokumendi „Sustainable Juice Covenant“ (SJC; Jätkusuutliku mahla eeskirjad) ökoloogiliste, majanduslike ja sotsiaalsete standarditega seotud jätkusuutlikkuse kriteeriumitele.

Kliimakaitse

Kliimamuutused põhjustavad juba täna ilmastikus märkimisväärseid muutusi. Sellel arengul võib tulevikus olla põllumajanduse tootlikkusele suur mõju. See on muude ohtude hulgas veel üks põhjus, miks tuleb globaalset soojenemist 1,5 °C-ni piirata. Euroopa juhtiva mahlatootjana sooviksime sellega seoses saata selge signaali: me vähendame oma netoheite nullini. Selle ambitsioonika eesmärgi saavutamiseks vähendame ja korvame oma toodete valmistamisel ja tarnimisel tekkiva süsinikdioksiidi heitkoguseid.

Pakend

100% taaskasutatav.

Plastijäätmete suur osakaal mõjutab meie ökosüsteemi äärmiselt negatiivselt.  Meie ülesanne on sellele mõjule aktiivselt vastu astuda. Täna on 100% meie PET-pudelitest juba taaskasutatavad. Uute tehnoloogiate, keskkonnasõbralikumate pakendite ja PET-pudelite kasutamise kaudu töötame pidevalt taastöötluse haldamise parendamise ja jäätmemahu järjekindla vähendamise nimel.

Inimesed ja ühiskond

Sotsiaalne vastutus

Oleme inimestele pühendunud.

Oleme pühendunud heade ja meeldivate elutingimuste tagamisele, eriti oma asukohtade ja töötajate vahetus naabruses.

Töötajad

Me kasvame koos oma töötajatega.

Ideede ja pühendumisega annavad nad olulise panuse meie ettevõtte edusse. Nemad tagavad ka igapäevaselt kõigi meie kestlikkuse nimel tehtavate jõupingutuste aktiivse elluviimise ja olemasolu. Oma teel üheks kõige kestlikumaks ettevõtteks arendame seetõttu töökultuuri, mis toetab muutusi, vastab meie tiimide vajadustele ning võimaldab isiklikku ja ametialast arengut.

Tervislik toitumine

Üha rohkem inimesi kogu maailmas püüdleb tervislikuma eluviisi poole. Tasakaalustatud toitumine on selle lahutamatu osa. Meie tähelepanu keskmes on looduslikkus ja suhkru pidev vähendamine nii palju kui võimalik. Lisaks kasvab nõudlus täiendavate toitainetega toodete järele. Vastupidiselt sellele arengule tekitavad meie ühiskonnas muret ülekaalulisus ja alatoitumine. Seetõttu on ka tervisliku ja teadliku toitumise propageerimine meie jaoks oluline küsimus. Pidevalt arenevate tootekontseptsioonide, teaduslike uuringute ja hariduslike algatuste läbi on meie eesmärk aidata tarbijatel tasakaalustada oma toitumist ja säilitada tervislik eluviis.

Lisateave granini kohta

Kaubamärk